Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ego's

Tags: Ego's, Ego-S, Egos, Tic, Egzon Rakaj

Vendlindja: Prizren      Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Ego's është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertete: Egzon Rakaj EGo's eshte raper nga Prizreni (South Side) dhe jeton ne lagjen Bajram Curri. Ortakoll ka qen lagjia ku ka jetuar 10 ku shkollen fillore e krey ne Abdy Frasheri tani eshte ne shkollen e mesme Gjon Buzuku drejtimi Shkenca Shoqrore. EGo's Karieren e filloi ne Studion ''Vizion Records'' por tani kareiren e ti e vazhdon ne ''Auuu Records'' Kenga e Tij e pare ka qen ''Pavarsia'', ne bashkpunim me T-PoWeR. Kjo keng eshte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017