Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Egy C është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Korrik 2017, Egy publikon videoklipin "Hey Hey", në bashkëpunim me Strongz. Në Dhjetor 2017, Egy C merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Give Me Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Xhesi Gjoni

Marigona Vitia

Jola

Florida Dushku

Xhirjana

Sarentina Cako

Dea Strica

Anisa Smajlaj

Jona

Tags: Egy C, Egy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet