Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45
BIOGRAFIA: Egzon Abazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 11 Mars 2014, Egzon Abazi publikon videoklipin "I Varfer". Më datë 30 Qershor 2015, Egzon Abazi publikon videoklipin "Mëkatar". Teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 31 Gusht 2016, Egzon Abazi, Fari Mani & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Më datë 3 Shkurt 2018, Egzon Abazi publikon videoklipin "Zemrat Na Kan Vdek"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Murtez Xhaferi

Gazmend Hyda

Ismet Shabani

Nexhip Xhaferi

Shpend Limani

Orhan Regjepi

Sedat Beqiri

Avdush Krosa

Naim Qukiqi

Amar Ismaili

Tags: Egzon Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet