Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Egzon Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 2 Mars 2017, Egzon Berisha publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Më datë 2 Korrik 2019, Egzon Berisha publikon videoklipin "Single". Teksti i këngës u shkrua nga Egzon Berisha, ndërsa orkestrimi u punua nga Albrim Llapqeva. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shenur Dauti

Arnis Telaku

Elion Krasniqi

Erblin Hoxha

Adhurim Murati

Bujar Preteni

Rexh Cenaj

Veton Mushkolaj

Durim Jetishi

Burim Muciqi

Tags: Egzon Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet