Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ibrahimi - Allah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

bismilah me emrin tend bleta takon lulet
bismilah me emrin tend balli ntok perulet
disa zemera jan si lule dhe ne jet lendohen
mjaftojn emrat e tu tbukur dhe zemra qetsohet

Ja rahmanu Ja rahim
Ja gafuru Ja hakim
Ja kerimu Ja alim
Allahu allah
Elhamdulilah

Dashuria esht si uj qe nuk ndalon kurr
Kur takon lulen e rrit guri mbetet gur
Disa zemra jan si lule dhe ne jet lendohen
mjaftojn emrat e tu tbukur dhe zemrat qetsohen

Ja rahmanu Ja rahim
Ja gafuru Ja hakim
Ja kerimu Ja alim
Allahu Allah Elhamdulilah


Ky tekst u dërgua nga MelikaEgzon Ibrahimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/08/2019
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Egzon Ibrahimi - Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allah".
3. Video është e këngës "Allah", por nuk këndohet nga Egzon Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Ibrahimi:


Komente 0