A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  49
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Fatmir Muja is a very famous songwriter. Thonë se "fjalët e tij, teksti i tij ta qet lotin e ta imponon buzëqeshjen, ta trazon shpirtin e ta ngacmon zemrën, ta prek plagën e ta rikujton dhembjen…" E kush është ky që na pikëllon e na gëzon, na pëlqejnë e i mësojmë edhe përmendsh fjalët e tij, që ua jep këngëtarëve për t’i shndërruar në këngë, që pastaj të jehojnë e të bëhen të dashura kudo që dëgjohen? Ai filloi të shkruante lirika muzikore ne moshen 15 vjeçare, por emri i tij gjendej...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Arianit Palaj

Gent Myftaraj

Alban Furtuna

Arsim Bunjaku

Adrian Hila

Florent Boshnjaku

Palokë Kurti

Gojart Ferati

Dorian Gjoni

Edmond Zhulali


Tags: Fatmir Muja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019