Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Egzon Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Tetor 2009, Egzon Krasniqi publikon videoklipin "Ti Spo Vjen". Me këtë këngë, Egzon Krasniqi merr pjesë në Zhurma Show 2009 në vitin 2009. Më datë 24 Tetor 2011, Egzon Krasniqi & Ledi Vokshi publikojnë videoklipin "Perfekte". Në Maj 2012, Egzon Krasniqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Humbja E Një Dashurie". Më datë 8 Prill 2013, Egzon Krasniqi publikon videoklipin "Nr.1", në bashkëpunim me Legenda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dedi

Arber Maliqi

Besnik Peqani

Lon Shkodra

Papush Sadiku

Ardit Krasniqi

Shiga

Defrim Deda

Markel Goga

Albert Radi

Tags: Egzon Krasniqi, Egzoni Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet