A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Kryeziu

Tags: Egzon Kryeziu

Egzon Kryeziu është një këngëtar i njohur. Egzon Kryeziu esht nje kengetar, qe sa po ka hyre ne skenen muzikore. Egzoni esht 17 vjeqar dhe vjen nga Prizreni. Ai sapo ka lansuar Muziken me te re "Dit e Nat". Egzoni ka plot bashkpunime me kengetar te njohur, si per shembull me Arton Avdyli (2Ton) dhe Getuarin (Getinjo). Gjithashtu Egzoni ne Emisionin "Bon Bon" ne RTV21, dha shum premtime per te ardhmen ne karieren e tij muzikore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017