A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Egzon Pireci - Qysh E Don Shoqnia


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/04/2016

2016-04-06T13:52:15

Song from the album:

"Këngët Më Të Bukura Popullore"Sorry, this song lyrics is not yet available "Qysh E Don Shoqnia" sung by Egzon Pireci.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Qysh E Don Shoqnia".


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Zanfina. We wish that's the lyrics you are looking for:

K'non bilbili mbi çati...
ec k'no n'djomë bre djalë
edhe ngrejmë dolli...
(x2)

Qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia
qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia

Ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...
ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...

K'non bilbili mbi çardak...
vet mos rri blibli
afrohu pak ma ngat....

Qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia
qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia

Ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...
ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019