Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzona Ademi - Zemrës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Na ishte Njeher
Une edhe ai
Permbi re ne benim dashuri
Koha nuk mendoj per mua
Koha sdo asnje
Ende flas me vete per ate
Vetja me thot ne heshtje nuk vjen me
Vetem un e di se sa
E kam dasht e du hala
Nga ai asgje asgje sme mbron
Bjeri bjeri zemres se duron
Cka te ra ske duru
Te kan puth te kan kafshu
Te kan cjerr e te kan care
Te kan ly e te kan vra
te kan marre nga jeta vite
te rrezuan e u ngrite
ku ka zemer ka dhe krah
Ti ke dashur si e marr nga janari ne janar
Ti gjithmon mendon gabim
Ti do sjellesh fundin tim
I ra gurit e thermoi I ra malit e coptoi I ra zemres e duroi
Vetem un e di se sa
E kam dasht e du hala
Nga ai asgje asgje sme mbron
Bjeri bjeri zemres se duron
Vetem un e di se sa
E kam dasht e du hala
Nga ai asgje asgje sme mbron
Bjeri Bjeri Zemres se duron
Egzona Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Egzona Ademi - Zemrës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrës".
3. Video është e këngës "Zemrës", por nuk këndohet nga Egzona Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzona Ademi:


Komente 0