A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzona Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Egzona Krasniqi is a popular singer. E lindur ne Prishtine, Egzona Gervalla jeton dhe vepron ne France. Ajo merr pjese ne filarmonine e Operes ne France dhe kendon ne gjuhen italiane dhe franceze Eshte mbesa e kompozitorit te njohur Naim Krasniqi. Në Qershor 2002, Egzona Krasniqi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Jeta Ime Peralle". Në Qershor 2003, Egzona Krasniqi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ku Je"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Linda Mirena

Syzana Jashanica

Valentina Rama

Njomza Kallaba

Valentina Ajdari

Besiana Mehmedi

Besa Morina

Behare Shala

Aferdita Bajrami

Drenusha Latifi


Tags: Egzona Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018