Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Egzona Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Egzona Kryeziu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Egzona Kryeziu merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Papagalli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ambra Troplini

Rina Shyti

Alisia Xhameta

Arta Jashari

Igzidora Gjeta

Xhenis Dhima

Alina Shehu

Flaka Zeneli

Diana Toska

Donika Zhushi

Tags: Egzona Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet