TEKSTESHQIP

Egzon AMG
Shko Larg Meje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shko Larg Meje" kënduar nga Egzon AMG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe produkti muzikor erdhi tek audienca i përpunuar në aspektin vizual me një klip muzikor, i cili u publikua më 21 Gusht 2020. Autor i tekstit është vetë artisti, ndërsa orkestrimin e punoi Jeton Rahmani.