Jeton Rahmani
Jeton Rahmani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shkup Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut

Biografia

BIOGRAFIA: Jeton Rahmani është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 1 Dhjetor 2020, Jeton publikon videoklipin "Loqkomane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0