Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzoni Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Egzoni Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2013, Egzoni Vogel publikon albumin "Zemer Zi". Më datë 4 Prill 2014, Alban Gashi publikon videoklipin "Gjane Gjane", në bashkëpunim me Egzoni Vogel. Teksti u shkrua nga vetë Alban Gashi. Më datë 7 Shtator 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Njehere Po Ta Them". Më datë 18 Dhjetor 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Pritem Pritem". Më datë 14 Tetor 2015, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Qike Qike". Më datë 6 G...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentZemer Zi (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emrah Xhixho

Aldi Loci

Edison Fazlija

Keli Shikut

Skender Buzoli

Mursel Murseli

Artur Qerimi

Fatmir Sula

Marseli

Adi Sybardhi

Tags: Egzon Ahmetaj, Egzoni Vogel, Egzon Vogel, Egzon I Vogel, Egzoni Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet