Ehad Dula

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ehad Dula është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2014, Ehad Dula merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "E Dua Kitarën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diar Mehmeti

Benjamin Crmjani

Edi Zymberi

Ardit Piraj

Edon Sallahu

Erdin Jakupi

Ylli Sfarqa

Troy Turku

Harris Bajraktari

Edi Smajli


Tags: Ehad Dula

Krijo Një Kartolinë