Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Gramsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Einxher Qose është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Këndon prej disa vitesh. Është hera e dytë që ajo konkurron në ‘The Voice Kids’. Këngëtarët e preferuar të saj janë ‘The Weeknd’, Ariana Grande, Xhensila Myrtezaj, Kida dhe Elvana Gjata. Kërcimi dhe aktrimi janë pasione të tjera të Eixhner. Në vitin 2018, Einxher Qose merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alina Jani

Alisia Bajrami

Sidorela Hasa

Olivja Jaupaj

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Klaudia Thartori

Amela Buzi

Uendi Goga

Martina Serreqi


Tags: Einxher Qose

Krijo Një Kartolinë