Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Eir është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, Eir merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Forma Forma". Në Prill 2006, Eir merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Vetem Per Nje Cast", në bashkëpunim me Leka....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Marigonna

Out Lawz-E

Dori (Rap)

Trina (Rap)

Marsi

Manii

Kaltrina Pepaj

Snovv

Lil Linda

BOXi


Tags: Eir

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet