Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ej-G

Tags: Ej-G, Ermir Jahaj

Jeton dhe vepron në        Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Ej-G është një këngëtar jo shumë i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


  • Ej-G ka këto rrjete sociale:
Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017