A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Eki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Maj 2011, Lindi publikon videoklipin "Çdo Natë", në bashkëpunim me Eki. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 6 Janar 2012, Astrit Gruda publikon videoklipin "Ndonjeherë", në bashkëpunim me Eki. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 22 Maj 2014, Klani Shqiptar publikojnë videoklipin "Jetoj Per Ty", në bashkëpunim me Eki & Hevzi Kumanova. Më datë 18 Maj 2016, Nexhat Osmani publikojnë videoklipin "Mbr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Klani Shqiptar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Monny

Miril

Anonimos

ZeeroMan

D-Komit

Ylli Trokitës

Rrufeja

Ex King

Overlord

Mr.Trimi


Tags: Eki, Eki Klani Shqiptar, Zekë Blakaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019