Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eki-Nox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Eki-Nox është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2005, Eki-Nox publikojnë albumin "Dark"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Daï

Shto profile

zyrtareDark (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Infinit Records

Felon Records

A.D.X

Rikthimi

Kamikaza-T

2 Perqind

Misterioz

ETB 57

Master Bass

E'7


Tags: Eki-Nox, Daï, Dai, Naleti, Eki Nox, Ekinox

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet