Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Ajruli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Ekrem Ajruli është një poet.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Iljaz Jashari

Vahit Nasufi

Mahir Ademi

Kreshnik Ibrahimi

Gajur Pajaziti

Diell Rushiti

Arben Kurteshi

Kasam Shaqirvela

Jurgen Ndoci

Samir Maliqi

Tags: Ekrem Ajruli


Komente mbi këtë artist