Ekrem Bashota

Nuk ka akoma asnjë votë

Ekrem Bashota është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nazim Dulatahu

Mexhait Ramadani

Isa Gashi

Nazmi Sejfullahu

Krenar Vehebiu

Mentor Mushkolaj

Shaban Baksi

Alfred Mersini

Nikolin Perpali

Nexhat Haliti


Tags: Ekrem Bashota

Krijo Një Kartolinë