Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ekrem Bislimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ekrem Bislimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. “E ndjej”, titullohet kënga më e re këngëtarit, të cilën e ka sjell me videoklip. Kënga e zhanrit balade, flet për një histori dashurie ku djaloshi po kërkon një zgjidhje për t’ia fal tradhtinë të dashurës. Këngëtari vlen të ceket është nën menaxhim të produksionit BlackFish të Genc Prelvukajt....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Roni

Rolly

Lum Dakaj

Drama

Kevi

Erdin Jakupi

Keli 2

Mario Beats

Zgjim Baraliu

Net 11

Tags: Ekrem Bislimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet