TEKSTESHQIP

Ekrem Gj
Tjert Folin
Lyrics
(Feat. Mc Mix & Dr.Mic)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tjert Folin" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.