TEKSTESHQIP

Ekrem Gj
Faleminderit (outro)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Faleminderit (outro)" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.