TEKSTESHQIP

Ekrem Gj
Kush Jon Ma P (Kiggas Diss)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Jon Ma P (Kiggas Diss)" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.