TEKSTESHQIP

Ekrem Gj & Frizzle
Paralajmrim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paralajmrim" kënduar nga Ekrem Gj & Frizzle.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.