Ekrem Jashari (Eki)
Ekrem Jashari (Eki)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Ekrem Jashari:

Biografia

Ekrem Jashari (Eki) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0