Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Jashari - Engjellesh E Bukur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ende un nuk i harroj ato dit
mendjën time si refreni përserit
ku jon ato dit o Zot që s'mi kthen
edhe një her n'prehnin tim atë t'ma bjen

Ref.
Ëngjëlleshë e Bukur kthema fatin tim
2X Ëngjëlleshë e Bukur kthehmu përseri


Vitet shkuan e as vet un nuk i pashë
ditë të lumtur në kët jetë un nuk kam pasë
ku jon ato dit o Zot ti që s'mi kthen
edhe një her n'prehnin tim atë t'ma bjen

Ref.
Engjëlleshë e Bukur kthehma fatin tim
2x Engjëlleshë e Bukur kthehmu përseri


Ky tekst u dërgua nga Ekrem Jashari . Eki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ekrem Jashari - Engjellesh E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjellesh E Bukur".
3. Video është e këngës "Engjellesh E Bukur", por nuk këndohet nga Ekrem Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ekrem Jashari (Eki):


Komente 0