Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ekrem Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ekrem Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Maj 2012, Ekrem Rama publikon videoklipin "Shkaktare Je". Më datë 13 Dhjetor 2014, Ekrem Rama publikon videoklipin "Ka Me T'vra Zoti". Në vitin 2016, Ekrem Rama publikon albumin "Singell Ti, Singell Une". Më datë 13 Tetor 2017, Ekrem Rama publikon videoklipin "S'kemi Pas Kismet", në bashkëpunim me Vjollca Hamiti. Në vitin 2018, Ekrem Rama publikon albumin "Urime Martesa Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareUrime Martesa Jone (2018)

Singell Ti, Singell Une (2016)

Pishmon Ke Me I Ra


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatlum Llugaliu

Ismet Aloshi

Fahrush Azemi

Toni Ujkaj

Femi Kumanova

Shkelzen Azemi

Petrit Krasniqi

Cani Etemi

Smail Puraj

Fadil Riza


Tags: Ekrem Rama

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet