Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
El Ghost

Tags: El Ghost

El Ghost është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Reperi El Ghost ka lansuar këngën e tij më të re “Bitch”. Kënga është lansuar në youtube në fillim të muajit tetor dhe po konsiderohet si njëra prej këngëve më të mira rep të vjeshtës. Realizimi i këngës është bërë nga Retina Production, me regji të Edon Shallcit. Muzika është punuar nga Çekiç dhe Gëzim Lazri. Projekti i radhës i El Ghost pritet që të vijë gjatë muajit Janar 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017