Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
El-Metro

Nuk ka akoma asnjë votë

El-Metro është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Mmg

2m

Frensis

Johnny

Cufa

Arditi

Snero

Rbs

Dr.Rabbit

Tags: El-Metro, El-Metro, El Metro


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet