Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
El Ninjo

Tags: El Ninjo, Denis Mhilli

Vendlindja: Mamurras (Laç)    Jeton dhe vepron në        Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
El Ninjo është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. DENIS MHILLI ose ndryshe sic njihet me Nofken EL NINJO, u detyrua te emigronte ne Zvicer ne moshen 13 Vjecare per nje jete me te mire. Ai jetoi ne shume vende te botes ku vlen per tu permendur : ZVICRA , GJERMANIA, (LIEGE BELGIUM). Deri ne 2016, jetoi ne Gjermani ne vendin e quajtur (Enkelskirchen) Afer Köln/Germany. Deshira per muzike dhe fillimin e rruges se artit bene qe ai te kthehet ne Tirane ne vjeshten e vitit 2016 per tu marre me album...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • El Ninjo ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017