TEKSTESHQIP

El-one
Hot 2010
Lyrics
(Feat. Vitiano)

VitiAno:
YeyYEyeyEYE

El-One:
Non-Stop me muzik une st`la mu merzit ky sen t`rri ne vesh edhe edhe nej ti tu rrezit flow shum rrezik El-One po vjen apet e di qe ti se pret kur me beat tem kerset ky sen o F-F-Fire Fire Hip-Hop Dj Phulop se ja ka nis mu bo Hot femnat s`po nalen po dridhen po kallen me mu n`disponim non-stop e ki naten ti ki inati qe po ta nxa un shoqen non-stop me mu 2010 edhe muziken e kom un e kom shti n`dhe e din krejt kush po vjen e din krejt krejt ti kcen kush pe then El-One O knej Non-Stop Po kerset nese se ke prit 2010 ti hit e pret

Vitiano:2x
E Hajde sonte bone Hot
E Bina senin qe e don
El-One Prap Me Vitianon
Pa ty s`po Bon Pa ty s`po Shkon

Hej Zemer Ty te pash ne ket mbramje ti kaperceve un ta shlova ni Pamje Tu Afrova pak me Kujdes se me ty du me vazhdu deri n`mengjes No Stres
edhe kur t`jesh me mua mos um thirr shpirt se un nuk te dua
a thua ti kshyri punt e tua boll ma Blla Blla se me ty un nuk luaj
Ngoni qysh ta bim senin qysh ta kallim venin ngoni krejt ju qe nuk e dini renin sonte ja bim senin ma t`fort mos u bani kishe neve s`na kini njoft
Na e Bojm HOT ti e Bon KOT
per ty ky del fush se per ne e bin plot na ju bojm rrot edhe lypin apet se El-One me Vitiano din me bo nxeht

Ref:2X El-one & Vitiano:
E Hajde sonte bone Hot
E Bina senin qe e don
El-One Prap Me Vitianon
Pa ty s`po Bon Pa ty s`po Shkon

Vitiano:

Na Jem gati me Dridh SHqiptarin
Na Jem gati po Inatqort nuk e din
El-One Vitiano ti pa neve si muzika pa Piano Ye Ye YE haha

El-One Vitiano yeyeye
Ti pa neve si Muzika pa piano
OUU OUUUUUUUUUUOOUUUUU

DËRGOI: