Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ela Rose

Tags: Ela Rose

Vendlindja: Stei, Bukuresht    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Ela Rose është një këngëtare e huaj e njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Ela Rose is the beautiful new dance revelation of Romanian music. Manuela Cherejy, who is known as Ela Rose, debuted on Romanian’s music market with the single produced by David Deejay, "I can feel." She was born in Romania, in a little town from Bihor County, named Stei. She was passionate about music since she was a child, during childhood she was part of the school choir. During the four years of high school, she practiced volleyball. Her life...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017