Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI - Un Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

Un me ty nuk jam tani
Dikush tjeter esht me ty
A te perkedhel ai
Jo jo se dii

Un me ty nuk jam tani
Dikush tjeter esht me ty
A te perkedhel ai
Jo jo se di

Un me ty nuk jam tani
Kam sekrete qe si din ti
Tonat qe si ke ti
Un me ty nuk marr panic
Me mu je mir e din ti
Ti e din jam I vetmi
Per ty
Edhe pse mke sakatu
Joo
Kurr nuk e kam pas menjen
Qe kam qef mu rahatu
Mani Kent never DM
Nuk mundet mu krahasu
Muna mi bo tonat po skisha mujt me te tradhtu
Se...

Un me ty nuk jam tani
Dikush tjeter esht me ty
A te perkedhel ai
Jo jo se di

Un Me ty nuk jam tani
Dikush tjeter esht me ty
A te perkedhel ai
Jo jo se di

Un me ty nuk jam tani
Dikush tjeter esht me ty
A te perkedhel ai
Jo jo se dii..


Ky tekst u dërgua nga KlediELAI
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/01/2023
Teksti: ELAI
Orkestrimi: ELAI
Produksioni: ELAI
Mix: Elai


ELAI - Un Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Me Ty".
3. Video është e këngës "Un Me Ty", por nuk këndohet nga ELAI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ELAI:


Komente 0