Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elbasan Munishi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Elbasan Munishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Më datë 29 Shtator 2010, Elbansan Munishi publikon videoklipin "Dajalaret". Më datë 16 Korrik 2016, Elbasan Munishi publikon videoklipin "Puthja E Engjujve". Më datë 6 Maj 2019, Elbasan Munishi publikon videoklipin "E Pamundur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Rabbit

Fatmir Ademi

Mr. Babushi

Zibo

Bess (Familia Ideale)

Natra

Lil Erdi

Omar

B.A.G

Niti

Tags: Elbasan Munishi, Elbansan Munishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet