Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elbasan Munishi - E Pamundur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pamundur".
3. Video është e këngës "E Pamundur", por nuk këndohet nga Elbasan Munishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elbasan Munishi - E Pamundur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

06/05/2019

2019-05-05T23:01:46+00:00E pamundur smund t’jet e vërtet
Deri sot o bir se kam vrejt
Si u dashurove se di ku e ke gjet
Pikërisht vajzën që nuk ke të drejt

E pamundur smund ta them
Du a t’flas por se kam leht
Ka ardh koha ta thot baba një sekret
Ref.
E pamundur biri im ta vazhdosh k’të dashuri
Sepse unë e kam mbajt fsheht një kujtim fotografin
E pamundur biri im kjo dashni duhet t’merr fund
Nënën e dashnores s’ate dikur e kam dashtun unë

Mbaje veten e bën gajret o birr
Se e paske pas bash fatin tim
Unë gabova kur isha si ti
E tash ty po tkushton faji im

Nënës së dashnores s’ate
Unë skam drejt dorën tja jap
Plagt e vjetra nuk guxojm Ti hapim prap


Ky tekst u dërgua nga Vuki
Më Shumë Këngë Nga Elbasan Munishi:


Komente mbi këtë këngë