TEKSTESHQIP

Elbasani
Te Dua
Lyrics
(Feat. Street Ranger)

Legalize::

Marr nje laps marr nje leter
deshiroj te shkruaj per ty
kujtoj un at dashuri qe e kisha per ty
Cdo dit per ty mendoja
Cdo nat per ty lotoja
ditet me te mira vec per ty kujtoja
I lash gjithe anash vetem ty te shiqoj
si ma ktheve shpinen jo nuk mund ta pranoj
e di me ne fund me shpall fajtor mua
si mund te thuash qe un me ty nuk te dua!!
Tani marr nje gote e marr rakin
kujtoj vetem per dashurin
kujtoj te gjitha castet si i kaluam ne dy
I zhytun ne mendime, ku me shkove ty zemra ime
se kjo pjes intime u shfaq ne jeten time.

Ref::

Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Vetem un ty te dua
pa ty smund te jetoj
pa ty smund te qendroj
pa ty ket jet nuk mundem ta vazhdoj

Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,ende un ty te dua
pa ty smund te jetoj
pa ty smund te qendroj
pa ty ket jet nuk mundem ta vazhdoj

$treeT RangeR::

Ket jet te cmendur,nuk mund ta jetoj
zemra imee vetem ty un kujtoj
me le e shkove, i strukur ne vetmi
dhe tani jeta imee u be nje kerrdii.
Nje piik lotii e kujtonn dashurinn ton
dielli per mua nuk lind edhe pse po perrendon
syt e tu tanime sapokane ndryshuar
dhe kjo zemra ime ne dysh eshte coptuar..
cdo gje qe e beraa, e bera vetem per ty
kjo jetaa imee eshte ber monotoni
zemer te dua tyy, edhe pse sme don
nje buqet me lule do ta gjejsh te ai qe t'don
Jeta ime eshte shkurter... e shkurter sa te duash
nuk mund ta mendosh.. mendosh ku do tkem shkuar
Lamtumiren e fundit edhe pse ma the
do te kem ne zemer, edhe nese jam ne dhe!!

Ref::

Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Vetem un ty te dua
pa ty smund te jetoj
pa ty smund te qendroj
pa ty ket jet nuk mundem ta vazhdoj

Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,Te dua,ende un ty te dua
pa ty smund te jetoj
pa ty smund te qendroj
pa ty ket jet nuk mundem ta vazhdoj

Te dua vetem ty
pa ty smund te jetoj
pa ty smund te qendroj
pa ty ket jet nuk mundem ta jetoj

DËRGOI: