Street Ranger
Street Ranger

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Street Ranger është një këngëtar i njohur. StreeT RangeR njihet me emrin e tij, ndersa ndryshe thirret dhe si StreeT RangeR. Shkollen e Mesme e kreu ne gjimnazin "Sami Frasheri" në Kumanovë, prej ku edhe eshte nga Kumanova. Ndersa, studion ne UEJL dhe USHT ne Tetove. Me muzike filloi te mirret qysh nga viti 2008 ku edhe kishte realizuar kengen e pare te tij "Dridhe" ne bashkepunim me Re@L-K. Pas 1 viti ai filloi te bashkepunoje me K4 Production dhe rane dakord qe Valon Miftari (Starl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0