Elbonit Zymeri
Elbonit Zymeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Elbonit Zymeri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 23 Shkurt 2019, Elbonit Zymeri publikon videoklipin "M'qani Shoke". Orkestrimi i këngës u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 5 Maj 2019, Elbonit Zymeri publikon videoklipin "Mendjen Me U Nda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Agon Neziri. Më datë 19 Shkurt 2020, Lirigzon Emini & ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0