Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elda Bellaja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Elda Bellaja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Elda Bellaja merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Buci Im". Në Qershor 2006, Elda Bellaja merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Horoskopoi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Haliti

Igzidora Gjeta

Ermira Ahmeti

Alina Shehu

Xhenis Dhima

Donika Zhushi

Arta Grajqevci

Ambra Troplini

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Tags: Elda Bellaja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet