TEKSTESHQIP

Elda Berisha
Djal Me Lek E Me Pare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djal Me Lek E Me Pare" kënduar nga Elda Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.