Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elda Bunjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Elda Bunjaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Elda Bunjaku merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Jon Adriatik". Në Janar 2014, Vjollca Osmani, Era Mustafa & Elda Bunjaku marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Super Star"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Aulona Deshishku

Albina Sinani

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Era Saraçi

Xhesuida

Nea Hamza

Lyra Basha

Tags: Elda Bunjaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet