Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elderin Dekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Elderin Dekaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 28 Nëntor 2013, Elderin Dekaj publikon videoklipin "S'ka Si Hoti I Maelesis T'madhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Istref Zaraj

Tonin Uldedaj

Prek Mrishaj

Bardhok Mehmeti

Xhelal Juka

Adem Barbullushi

Gjin Dona

Lekë Dedvukaj

Gezim Zefi

Fran Vulaj

Tags: Elderin Dekaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet