Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elderin Deka - Lules Se Bukur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/01/2012

2012-01-13T09:00:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lules Se Bukur" kënduar nga Elderin Deka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elderin Deka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elderin Dekaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet