Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elderin Dekaj - Te Bukurat E Hotit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Fran Kodra

Orkestrimi:

Luan Dagistani

Komente

Asnjë Koment

04/01/2018

2018-01-04T20:16:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Bukurat E Hotit" kënduar nga Elderin Dekaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elderin Dekaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elderin Dekaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet