Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eldis Arrnjeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Eldis Arrnjeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Djali nga Shkodra ka studiuar në shkollën e mesme të muzikës “Prenk Jakova” në instrumentin e fagotit dhe instrument sekondar saksofon. Ka marrë pjesë në evenimente muzikore që në moshën 10-vjeçare tek “Bilbilat e Vegjël” si finalist; Fitues i çmimit të 2-të në Festivalin “Pranvera Fest” dhe Festivalin “Akullorja Fest”. Pjesëmarrës në spektaklin “Gjeniu i Vogël 7” dhe së fundmi ka fituar çmimin e 2-të në “Këngë Moj” në Vizion Plus. Në vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eldis Arrnjeti

Komente 2