Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eldis Arrnjeti - Ftohtë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Afer ndjej duart e tua
Akull jam prap un sot
Ne grusht mbledhur lotet e tu kam
Bot me fal, me fal ti zot

Pa ty zemra thjesht pulson
Kerkoj falje, falje ne pendese
Koha jone akoma skish mbaruar
Imazhin tend mbaj ne kujtese

Ref.
Te pres eja sot
n enderr m perqafo
I ftohte eshte dielli
kur ty nuk te shoh
sa ftohte e acar
endrrat me kan ngrir
tpakten ma kthe historine
qe ta tregoj

si vegim me del kudo
Te afrohem dalengadale
vetja vetes si thot dot vazhdo
te dua pak eshte kjo fjale…
Eldis Arrnjeti
Publikimi: 31/05/2022
Teksti: Eldis Arrnjeti
Orkestrimi: Sajmir Çili
Produksioni: Sajmir Çili
Compose: Bujar Daci
Video Produksioni: Maison Kavaja
Concept: Linda KavajaEldis Arrnjeti - Ftohtë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ftohtë".
3. Video është e këngës "Ftohtë", por nuk këndohet nga Eldis Arrnjeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eldis Arrnjeti:


Komente 0